fot. @restdixon37oficjalnie

Ruby stoczył już dwa oficjalne pojedynki w sportach walki. W pierwszym na FEN 19 zmierzył się z Arabem, natomiast w kolejnym stoczył pojedynek z Krychą na Fame MMA 3. Wszystkie przegrał, lecz nie zamierza się poddawać. Raper właśnie ujawnił, że ma zakontraktowaną walkę na Fame MMA 5. – Właśnie zaczynam pełne przygotowania. Jak widzicie, zacząłem już na obrąży. Trenowałem raz dziennie. Teraz zwiększę ilość treningów. – przekazał Ruby na „Insta Stories”. Dodał on również, że wciąż nie może przeboleć przegranej w pierwszej walce: – Myślę, że każdy ma niedosyt po pierwszej walce. Według wielu przerwana za szybko… Przypomnę, że do walki nie trenowałem. Chciałbym tym razem mocno się przygotować, co już czynię. Mocno się zmieniła moja sylwetka.

Z kim tym razem skrzyżuje rękawice? Podpowiedział włodarzom Fame MMA, że chciałby bić się z… Restem, reprezentantem składu Dixon37. – Z Restem jak najbardziej. – napisał, oznaczając przy tym konto federacji Fame MMA na Instagramie.

Na odpowiedź Resta nie trzeba było długo czekać. – Ruby napisał, że może ze mną walczyć. Może. Ja też mogę, ale co dalej… Ani ja, ani on, nie mamy żadnego kontraktu. To gdzie mamy walczyć i po co? Ja nie mam z nim żadnej spiny. Relacja jest neutralna. Nic złego mi nie zrobił, ja mu też nie. Zwarcia między nami nie ma. – odparł podczas relacji live na Instagramie. – Co nie znaczy, że bym tej walki nie przyjął. Przyjąłbym… – dodał na sam koniec.

Czy ostatecznie dojdzie do bitwy między Rubym i Restem? O tym przekonamy się zapewne w najbliższych tygodniach.