fot. kadr z klipu

Wczoraj (26.04), miała miejsce premiera debiutanckiej solowej płyty Rubego, zatytułowanej „NOLOVE”. Z tej okazji, raper udostępnił najnowszy teledysk, który zrealizował do utworu „KOSMOS”.

Gościnnie usłyszeć można Kubańczyka, natomiast o warstwę muzyczną zadbał Johnny Black. Obraz to dzieło L.KRUŚIŃSKÌ.

ZOBACZ VIDEO WYWIAD Z RUBYM!

Kontrowersyjny raper, postawił na mocny temat, jakim jest – miłość w dzisiejszych czasach. Na płycie znajdą się numery o zabarwieniu erotycznym, jak: „Heroina”, a także letnie hity, typu: „Yolo”. Teksty Rubego są mocne, dla wielu wulgarne, ale dla jeszcze większej grupy ludzi – odzwierciedlają codzienność polskiego miasta. Kluby nocne, życie, alkohol i używki. Na płycie usłyszycie klubowe bangery: „Czarna Bandera” – z gościnnym udziałem Sztossa oraz bardzo klasyczne utwory, napisane prosto z serca, jak „Łzy Słońca”. Album, mimo komercyjnej otoczki, jest życiowy i mocno inspirowany historiami z życia Rubego.

Dla wszystkich preorderowiczów, przygotowana została niespodzianka w postaci dodatkowego albumu – „Róża w betonie”: – A tam, już mocno hardkorowo i bez cukru. Nie da się przejść obojętnie obok takiego albumu – albo polubisz styl Rubego, albo go znienawidzisz. – czytamy w opisie. Fizyczna wersja dostępna jest na stronie mymusicshop.pl, a także we wszystkich Empikach w całym kraju.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ