fot. kadr z klipu

„Karma” – jest to kolejny klip zwiastujący nadchodzącą wielkimi krokami debiutancką solową płytę Rubego, pt. „NOLOVE” (sklepowa premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia). Gościnnie w utworze pojawił się Kubańczyk, natomiast warstwę muzyczną przygotował Johnny Black. Za klip odpowiedzialna jest ekipa 9LiterFilmy.

ZOBACZ VIDEO WYWIAD Z RUBYM!

Kontrowersyjny raper, postawił na mocny temat, jakim jest – miłość w dzisiejszych czasach. Na płycie znajdą się numery o zabarwieniu erotycznym, jak: „Heroina”, a także letnie hity, typu: „Yolo”. Teksty Rubego są mocne, dla wielu wulgarne, ale dla jeszcze większej grupy ludzi – odzwierciedlają codzienność polskiego miasta. Kluby nocne, życie, alkohol i używki. Na płycie usłyszycie klubowe bangery: „Czarna Bandera” – z gościnnym udziałem Sztossa oraz bardzo klasyczne utwory, napisane prosto z serca, jak „Łzy Słońca”. Album, mimo komercyjnej otoczki, jest życiowy i mocno inspirowany historiami z życia Rubego.

Dla wszystkich osób, które zamówią wersję preorderową, przygotowana jest niespodzianka w postaci dodatkowego albumu – „Róża w betonie”: – A tam, już mocno hardkorowo i bez cukru. Nie da się przejść obojętnie obok takiego albumu – albo polubisz styl Rubego, albo go znienawidzisz. – czytamy w opisie. Można zamawiać go na www.nolovepreorder.pl