fot. @ruby_nolove_official

Na stronie www.nolovepreorder.pl, wystartowała przedsprzedaż długo oczekiwanej pierwszej solowej płyty Rubego, pt. „NOLOVE”, na której pojawi się 11 utworów.

Kontrowersyjny raper, postawił na mocny temat, jakim jest – miłość w dzisiejszych czasach. Na płycie znajdą się numery o zabarwieniu erotycznym, jak: „Heroina”, a także letnie hity, typu: „Yolo”. Teksty Rubego są mocne, dla wielu wulgarne, ale dla jeszcze większej grupy ludzi – odzwierciedlają codzienność polskiego miasta. Kluby nocne, życie, alkohol i używki. Na płycie usłyszycie klubowe bangery: „Czarna Bandera” – z gościnnym udziałem Sztossa oraz bardzo klasyczne utwory, napisane prosto z serca, jak „Łzy Słońca”. Album, mimo komercyjnej otoczki, jest życiowy i mocno inspirowany historiami z życia Rubego.

Dla wszystkich osób, które zamówią wersję preorderową, przygotowana jest niespodzianka w postaci dodatkowego albumu – „Róża w betonie”: – A tam, już mocno hardkorowo i bez cukru. Nie da się przejść obojętnie obok takiego albumu – albo polubisz styl Rubego, albo go znienawidzisz. – czytamy w opisie.