Właściwie o Lady Madlen głośniej zrobiło się o po słynnym już #hot16challenge2, w którym wzięła udział. Wówczas mogliśmy usłyszeć jej kontrowersyjny, a jakże! – kawałek.

Lady Madlen mówi o sobie „polska superstar”. Czy nie jest to zbyt odważne określanie? Widocznie artystka jest przekonana o swojej wyjątkowości, osobliwości i oryginalności muzycznej. I faktycznie – takową możemy dostrzec m.in. na jej profilach społecznościowym Lady Madlen: www.instagram.com/ladymadlen.official/ / www.facebook.com/LadyMadlen.Official. Na pierwszy rzut oka widzimy tam duże zróżnicowanie kolorystyczne, niezwykłą ekspresję… oraz sporą dozę pewności siebie artystki. Czy to, co robi- naprawdę zasługuje dziś na przydomek „superstar”?

W pewnym sensie dowodem na to jest jej premierowy klip „KOKOS”.

  • „Kokos” wjeżdża mocno, bardzo i grubo z całkowitym powiewem świeżości dla polskiej branży muzycznej. Opanowuje prezenterkę, która najwidoczniej sama nie potrafi się przed nim uchronić. Kokos przenosi ją w kilka zupełnie różnych światów. Niecodzienna podróż ubrana w charakterystyczne stylizacje oraz awangardowe makijaże i fryzury w połączeniu z niebezpiecznym kokosem tworzą mieszankę wybuchową.

Przekonajcie się, o co tutaj właściwie chodzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ