fot. kadry z klipu

Andrzej Grabowski pojawił się gościnnie u KęKę w utworze „Na dłoni”, który jest częścią tracklisty albumu „To Tu” z 2018 roku. Jak widać, nie była to jedyna współpraca obu artystów, bowiem dziś do sieci trafił klip zrealizowany do „Rozchodniaczka”.

  • W czasach, gdy jesteśmy podzieleni przez ideologie i religie, a prawdziwe problemy świata, takie jak choćby – kryzys klimatyczny zostały odłożone na bok, pozostał nam tylko symboliczny rozchodniaczek… Połączenie głosu KęKę i Andrzeja Grabowskiego w klimatycznej kompozycji Piotra Krakowskiego, to propozycja dla każdego fana dobrej muzyki i tekstu.

Jak oceniacie ten utwór?

Wystąpili: Clara Guion, Aleksander Kopański, Artur Świetny, Martyna Krzysztofik, Piotr Sieklucki, Alina Szczegielniak, Daniel Malchar, Aleksandra Grabowska, Paweł Penarski, Kaja Walden, Wojciech Kiwacz, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Asia Filipczyk, Marcin Kalisz, Amadou Guindo, Karolina Kazoń, Wojciech Klimczyk, Grzegorz Janeczek, Karolina Kamińska, Jakub Wendel, Piotr Chmielowski, Rafał Szumera, Andrzej Grabowski, Kękę, Piotr Krakowski
Muzyka, produkcja, instrumenty: Piotr Krakowski
Słowa: Wojtek Klimczyk, Piotr Siara

ZOSTAW ODPOWIEDŹ