fot. mat. pras.

Sizeer i Puma zaprosiły do współpracy rapera ReTo, aby wspólnie wstrząsnąć miastem. Jak? Z wielkim szumem prezentując sneakery Thunder Spectra w otoczeniu aktywacji, której finałem będzie ekskluzywna bitwa freestyle z udziałem ReTo.  

Od 12 do 21 października br. można wziąć udział w akcji towarzyszącej wprowadzeniu nowego modelu butów Puma Thunder Spectra. Stawką jest wejście na pojedynek freestylerów, jaki odbędzie się  za zamkniętymi drzwiami jednego z salonów Sizeer. Którym? To właśnie zależy od uczestników głosowania, którzy poza odpowiedzią na zadane pytanie, mogą wybrać jedno spośród 9 miast, jak: Gdynia, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław czy Szczecin.

Lubię robić zamieszanie, więc gdy zaproponowano mi rozpętanie burzy wiedziałem, że w to wchodzę – opowiada ReTo o swoim zaangażowaniu w projekt. – Zazwyczaj polem bitwy na rymy jest klub, tym razem freestyle odbędzie się w zupełnie nowym dla bitwy miejscu. Możecie wybrać salon Sizeer, gdzie czołowi polscy freestylerzy zmierzą się na słowa wśród nowych kicksów Puma Thunder Spectra, a przy okazji spotkać się ze mną i zbić pionę. Bądźcie czujni, burza nadeszła – zachęca do udziału raper.

Oczywiście poza samą satysfakcją z wpływu na lokalizację freestyle’owej burzy, zwycięzcy będą naocznymi świadkami wyjątkowego pojedynku tylko dla wybranych. Dobra wiadomość dla tych, którym nie uda się wygrać wejściówki – przewidziano transmisję live w mediach społecznościowych marki Sizeer. Więcej szczegółów na temat akcji można poznać na stronie sizeer.com oraz na facebookowym i instagramowym profilu Sizeer, ale to nie wszystko! Po więcej warto zerkać na konto rapera na Instagramie. Dodatkowo można podążać za #BurzaNadeszła.

Nowe spektrum możliwości.
Puma Thunder Spectra idą jak burza i biorą szturmem wszystko, co napotkają na swojej drodze. Nowe sneakery to spektrum kolorów i kształtów – bezkompromisowy color-blocking, miks nowoczesnych materiałów i masywna konstrukcja. Thunder Spectra to żywioł, którego nie da się okiełznać. Szukaj w salonach Sizeer i na e-Sizeer.com!

Obejrzyj film #BurzaNadeszła x ReTo:

Sizeer to multibrandowa sieć z topowymi sneakerami, streatwearem i akcesoriami od najlepszych światowych marek, jak Nike, adidas Originals, Puma, New Balance, Reebok, Lacoste, Timberland, ASICS, Vans, New Era czy Confront. Doświadczeni trend-selekcjonerzy dbają o to, aby oferta sklepów stacjonarnych i online zawsze była zgodna z najnowszymi trendami i aktualnym wzornictwem, które przyciągają klientów szukających asortymentu podkreślającego indywidualność i autentyczny styl. Streetwearowy charakter marki podkreśla hasło – „Respect Your Shoes”. Od 2013 Sizeer podbija rynki Europy Środkowo-Wschodniej, co zaowocowało jak dotąd liczbą ponad 140 salonów w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji, Litwie Łotwie, Rumunii oraz na Węgrzech.