fot. kadr z klipu

Duet ReTo i Borixon udostępnił dziś najnowszy teledysk ze swojego wspólnego projektu „420024”. Tym razem obraz został zrealizowany do numeru, pt. „Avemariah”, do którego warstwę muzyczną przygotował Kubi Producent. O video zadbał Kooza.

Opis:
„420024” to tytuł długo oczekiwanej płyty duetu ReTo / Borixon. Prace nad albumem rozpoczęły się w 2018 roku. Procesowi twórczemu nie towarzyszyła jednak żadna presja, dzięki czemu materiał powstawał swoim tempem. Artyści określają go jako naturalne zderzenie ludzi reprezentujących różne pokolenia.
Zawartość krążka nie jest wypadową stylów ReTo i Borixona. Tworząc wspólny album raperzy postawili sobie za cel wykreowanie unikalnego brzmienia, które jest znakiem rozpoznawczym tego projektu.
Podczas jednej z zadymionych sesji studyjnych narodziła się dzikakorea – czyli styl życia a zarazem ruch, który powstał wokół płyty. Dzikakorea to szaleństwo i mieszanie ze sobą elementów, które pozornie nie powinny do siebie pasować. Dzikakorea to mieszanka wybuchowa, której pierwszym efektem będzie album „420024”. Dzikakorea to przyszłość.
Wspólny krążek ReTo i Borixona ujrzy światło dzienne 20.04.2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ