fot. @ciociaewaaa_foto

Rest wieczorową porą drugiego dnia świąt postanowił skorzystać z opcji „Zadaj mi pytanie” na Instagramie i odpowiedzieć na kilka pytań swoich fanów.

Raper, po debiutanckiej walce w formule MMA, planuje skupić się w 100% na muzyce. Celem jest przygotowanie kolejnej solowej płyty, będącej – tak jak w przypadku Kafara – zamknięciem trylogii. W przypadku Kafara jest to „Panaceum”, natomiast Resta„WNM”. Kiedy będziemy mogli spodziewać się premiery tego wydawnictwa? Reprezentant Dixon37 planuje wypuścić „WNM3” w drugim kwartale 2020 roku. – Kwiecień, maj… – napisał warszawski raper.

Artysta zmierzył się także z pytaniem o czwartą płytę Dixon37, lecz podkreślił, że na razie chce się skupić nad trzecim solowym albumem.

Padł również temat wspólnej płyty z… TPS’em. Rest pozostawił jednak to pytanie bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Kto wie, może kiedyś taka powstanie? Raperzy już kilkukrotnie łączyli swoje siły. Na jednym bicie można było usłyszeć ich w takich singlach jak, m.in.: „Kasa”, „Jak się nie ma co się lubi”, „Nic nowego”, „Niech ktoś odpowie” czy „Nie zagra”.