fot. @kruksdifferent

Rest i Kafar niedawno wydali swój pierwszy wspólny krążek, zatytułowany „BSNT” (ukazał się on nakładem wytwórni Step Records). Cieszy się on sporym zainteresowanie. Fani chętnie sięgają po fizyczne wersje. Dowodem na to jest, m.in. siódmy tydzień z rzędu na oficjalnej liście sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video.

Wciąż rosnąca popularność sprawia, że do warszawskich raperów zgłaszają się różne przedsiębiorstwa, czy marki odzieżowe. Wśród nich jest KRUK’s different. Firma od ponad 20 lat zajmuje się szyciem garniturów na miarę. – Dzisiejszy świat – rozpędzony i nie dający chwili wytchnienia, gdzie nie zawsze znajdujemy czas na rozmowę, za to wnikliwie obserwujemy i to nasz strój jest tym, co pierwsze podlega ocenie. different to inne podejście do garderoby współczesnego mężczyzny. To indywidualny projekt, który sprawi, że będzie można poczuć różnicę. – czytamy w opisie na Facebooku @kruksdifferent.

KRUK’S different współpracuje z wieloma znanymi polskimi postaciami, m.in.: Michałem Probierzem – byłym piłkarzem, a obecnie trenerem piłkarskim, jednym z najpopularniejszych polskich bokserów – Arturem Szpilką, czy Michałem Materlą – grapplerem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Czego możemy spodziewać się po współpracy na linii: Rest x Kafar x KRUK’s different? Obie strony na razie tonują emocje, nie ujawniając żadnych szczegółów.

  • @kruksdifferent: Na początku- Rest był Kafarem a Kafar Restem😂😂😂 – realizacja projektów oraz sesja z tą Ekipą była świetną zabawą! Szycie na miarę nigdy nie było tak dostępne!!! c.d.n.
  • @rescikdixon37: „Nieważne czy handel czy praca legalna; Jak trzeba, kurwa, to wskakujesz w garniak 👔👞 Tak to wygląda, walka o standard… #BSNT Zaczynamy robić nowe „rzeczy” z @kruksdifferent a tak naprawdę to pewien proces który trwa już jakiś czas ale dziś pierwsze efekty tego zamieszania 👊😉
  • @kafar_dixon37: Ostatnio wzięliśmy udział w kozackim projekcie. To pierwsze foty a niebawem klip. Pozdro @kruksdifferent i dzięki za mega współpracę!