fot. @restdixon37oficjalnie

Reprezentant Dixon37 postanowił przekazać na Instagramie kilka słów po przegranej debiutanckiej walce na gali FFF 2. Przypomnijmy, że Rest zmierzył się z Rafałem „Tito” Krylą, tancerzem, który został finalistą pierwszej edycji You Can Dance.

Warszawski raper, po widowiskowym nokaucie w 2. rundzie, wylądował na deskach.

OBEJRZYJ SKRÓT WALKI!

  • Mordeczki moje kochane, dziękuje Wam za wszystkie wiadomości. Naprawdę mam się dobrze! Każdy wie, że zwycięzcy mają wielu znajomych, przegrani tylko prawdziwych! Co do walki… co tu dużo gadać, stres zrobił swoje. Nie słuchałem narożnika, słabo to wygląda jak się patrzy z boku, ale nie macie pojęcia jakie to są emocje. Tak czy siak, nie żałuję. Nigdy w życiu nie wybierałem łatwych dróg tak, jak i tym razem. Rafał okazał się za dobry na ten moment, był poukładany, nie robił zbędnych ruchów, wykonał dobrą robotę i mnie upolował. Gratulacje dla niego! Teraz czas na święta i odpoczynek 👊 – napisał raper w mediach społecznościowych.

Rest w nadchodzących tygodniach, miesiącach planuje skupić się nad muzycznymi projektami, m.in. trzecią solową płytą. Raper nie wyklucza również kolejnego udziału na FFF. – Mamy plany z federacją FFF. – przekazał w jednym z wywiadów |info!|.

https://www.instagram.com/p/B6ZGQPcp8Jz/

https://www.instagram.com/p/B6XulI0JLod/