fot. @ciociaewaaa_foto

Rest i Kafar wydali niedawno swoją pierwszą wspólną płytę, zatytułowaną “BSNT”. Odbiła się ona szerokim echem w środowisku hip-hopowym – i nie tylko – bowiem zadebiutowała, m.in. na pierwszym miejscu listy Olis |info!|, wyprzedzając w wyścigu o fotel lidera, m.in. projekty Dawida Kwiatkowskiego, czy TPS-a. Czy mimo tego, że dopiero wypuścili na światło dzienne “BSNT” – mają w głowach szkic na następne muzyczne albumy?

  • Pomysły są na jakieś kooperacje, kolejne solówki… Jeśli są pomysły, to jest fajnie – o to się nie martwię. Gorzej, jeżeli tych pomysłów by nie było i byśmy byli w zawieszeniu. Pomysłów jest na 5 lat do przodu. – powiedział Rest w rozmowie z Radosławem Grabarczykiem dla NovyTV. – Są pomysły i możliwości, aby to zrobić. – dodał z kolei, Kafar.

Rest zapowiedział również, że nie wyklucza powstania drugiej części “BSNT”. – Mamy nad czym pracować. Mamy dużo myśli w głowie. Mamy o czym pisać. Nie martwiłbym się o kolejne produkcje. Nie będzie takiej pauzy jak po “Locie na całe życie”.

Sprzedaż fizycznych egzemplarzy nie zwalnia, co potwierdza, m.in. wspomniany wcześniej Olis. Projekt “BSNT” trzeci tydzień nie znika z najlepszej 50-tki. – Chcemy zrobić szybko “złoto”. Może “platynkę”. – oznajmił Rest.

Aktualnie Rest i Kafar są w mini trasie koncertowej obejmującej przede wszystkim letnie festiwale. Następnie od września warszawscy raperzy wyruszą na “BSNT Tour 2019: Braci Się Nie Traci” (terminy i miasta nie są jeszcze ujawnione).

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ