źródło: www.facebook.com/restdixon37oficjalnie

Rest na swój najnowszy solowy album, pt. „WNM2”, który ukazał się na początku czerwca, zaprosił kilku producentów. Wśród nich są: Czaha, Klimson, 101 Decybeli, Wizier, El Bajto i Flame. Czy kiedykolwiek naszła go myśl, aby rozpocząć współpracę z jednym beatmakerem, który wyprodukowałby całą płytę? „Spoko, chociaż myślę, że wtedy się zamykasz. Chyba, że masz zdolnego producenta, który odnajdzie się w każdym stylu” – mówi Rest w rozmowie z Wujkiem Samo Zło (ukazał się on na kanale: CiemnaStrefa). Warszawski raper podał przykład Czahy (producent znany przede wszystkim ze współpracy z Dudkiem P56), który według niego ma duże umiejętności i cechuje się różnorodnością.

W dalszej części swojej wypowiedzi, podkreślił, że są duże dysproporcje pomiędzy jakością bitów a ceną, którą należy zapłacić producentom: „Dla mnie, w tym momencie, ciężko jest z dobrymi bitami. Tym bardziej w dobrej cenie, bo już niektórym producentom się poodklejało w głowie. Dla mnie to jest dużo 2 koła za bit. Jesteśmy w Polsce. Ja nie jestem w „TOP” raperówKażdy pierdoli na tych płytach, że ma hajs i nie wiadomo co, gówno prawda. Połowa nie ma i nie będzie miała. Ja myślę, że jestem gdzieś w połowie tej ścieżki. 2 koła za bit, to jest w chuj sosu, jak dla mnie. Ja tyle nie płacę” – kończy ten temat, Rest.

Wszystkie single z drugiej solowej płyty Resta możecie znaleźć na RapNews.pl. Krążek w wersji fizycznej można zamawiać wciąż na www.wnm2.pl oraz we wszystkich najlepszych sklepach muzycznych w kraju.