fot. kadr z klipu

W sieci pojawił się premierowy teledysk promujący ostatni solowy album Resta, pt. “WNM2”. Warszawski raper postanowił zobrazować utwór, pt. “Bez odbioru”, do którego warstwę muzyczną przygotował Czaha. Dotychczasowe klipy promujące “WNM2” znajdziecie na RapNews.pl: KLIKNIJ!

Trwają eliminacje do konkursu #RWP2018, gdzie wśród jurorów obecny jest, m.in. Rest. Chcesz wziąć udział?Szczegóły są dostępne na rapwpolsce.com

“WNM2” jest to kontynuacja pierwszej solowej płyty reprezentanta ekipy Dixon37, która okryła się Złotem. Na albumie usłyszymy mieszankę ulicznych i newschoolowych bitów, które wespół z przesiąkniętymi przekazem tekstami tworzą bardzo udaną płytę. Na “WNM2” nie brakuje utworów zmuszających do myślenia, jak i numerów, które doskonale nadają się na szybkie i codzienne akcje. Na płycie pojawiło się kilku znanych słuchaczom rapu gości – m.in.: Rogal DDL, Jano PW, Hinol PW, Bonus RPK, Dudek P56 czy TPS. Za produkcję muzyczną odpowiadają Czaha, Flame Produkcja, Wizier, Grucha, El Bajto, PcN, Marcel, NWS, APmg i Ayon.

Wspólna płyta Resta i Kafara

Prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku na sklepowych półkach pojawi się pierwsza wspólna płyta dwóch reprezentantów Dixon37 – Resta i Kafara: “Rozmowy z wytwórniami trwają” |info!|.

Rest i Dudek będą kontynuować projekt “Ja To Hip Hop”

Po ubiegłorocznej premierze debiutanckiego albumu dwóch warszawskich raperów – Resta i Dudka, pt. “JTHH”, wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kolejnej części sagi “Ja To Hip Hop”: “Na pewno będzie druga płyta. Kiedy? Nie wiem. Może końcówka przyszłego roku?” – mówił niedawno Rest w rozmowie z NovyTV |info!|.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ