fot. Krzysztof Wunat

Niedawno Fusznik wrzucił zdjęcie z siedziby KSW, po którym to w mediach dosłownie zawrzało. Nie tylko ze względu potencjalnej walki w formule MMA, ale również z faktu, że tego dnia to samo zrobił Rest. Wszyscy wróżyli, że Fu mógłby stoczyć pojedynek z reprezentantem Dixon37. Dziś już jednak wiemy, jaka jest prawda!

Okazało się, że zdjęcie członka legendarnych formacji ZIP Skład i Zipera było wykonane kilka miesięcy wcześniej niż Resta. – Zrobiłem tę fotkę na pierwszym spotkaniu, które odbyło się pod koniec sierpnia, a kiedy Rest wrzucił – to było początek października. Ja w ogóle nie wiedziałem o tej fotce Resta, kompletnie. Dostałem info od nich (KSW/FFF – dodaje red. rapnews.pl), żebym wrzucił swoje zdjęcie, bo kiedy zrobiłem te zdjęcie, to spytałem się, czy mogę je zrobić. Oni powiedzieli: „Oczywiście, zrób sobie zdjęcie”, ale pamiętaj, wrzucisz dopiero, jak damy Ci zezwolenie. Akurat wrzuciłem te zdjęcie. Zrobiło się zamieszanie. Poszło to do wszystkich portali hip-hopowych i nie tylko, ale nigdzie nie było napisane, że my razem walczymy. – oznajmił warszawski raper w rozmowie z Numerem Raz dla radiowej Czwórki.

W tym miesiącu odbędzie się gala FFF 2, podczas której w oktagonie pojawią się, m.in. wspomniany Rest oraz DJ Decks. Obaj panowie poznali już swoich przeciwników, a będą to (odpowiednio): Rafał Kryla i Tomasz Słodkiewicz.

Czy tą samą drogą pójdzie Fusznik i w przyszłym roku doświadczy walki w klatce?

  • Na razie nie chcę mówić, czy ta walka dojdzie do finału i czy w ogóle będę walczył. Na razie nie mogę o tym mówić. Wstępnie jestem w trakcie pertraktacji umowy. – ujawnił.

Artysta jest aktualnie kontuzjowany i musi poddać się operacji. Życzymy zdrowia i czekamy na nowe wieści w tej sprawie!