fot. @chillwagonchillwagon

Qry – to młody raper (rocznik ’99), urodzony w Jaśle. Reprezentuje on barwy grupy Chillwagon, prowadzonej przez doświadczonego na polskiej scenie – Borixona. Współpracował już z wieloma znanymi artystami jak, m.in.: Tymek, Arab, Gedz, Young Igi oraz poszczególnymi członkami Chillwagonu: Kizo, ReTo, Żabsonem, ZetHa czy Borixonem.

Miniony rok był dla niego owocny pod kątem muzycznym. Qry był zaangażowany w projekt – „Chillwagon”, który osiągnął status złotej płyty! Ponadto, zaliczył bardzo dużo koncertów, a i nie obyło się bez podróży zagranicznych, podczas których to powstało również wiele zwrotek (także tych gościnnych). Czy 2020 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego?

 • Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy zmieniło się bardzo wiele. Zacząłem zwracać szczególną uwagę na to, kto naprawdę chce razem ze mną cisnąć zajawkę, a kto tylko ściąga mnie w dół, przez co krąg znajomych i przyjaciół znacznie się zmniejszył. Zacząłem po prostu żyć tak, jak chcę, nie patrząc na to, czy popiera to ktoś, kto stoi cały czas w miejscu i żyje w swoim świecie złudzeń. Przestałem zamartwiać się na zapas, podchodząc do wszystkiego na luzie i zobaczyłem, jak naprawdę wygląda życie, droga artysty i jaka jest branża. W tym roku (2019) zarobiłem najwięcej pieniędzy w swoim życiu, które pozwoliły mi na dalszy rozwój oraz podróże. Poznałem, co to jest prawdziwa przyjaźń, miłość oraz poczułem to, jak boli strata; będąc świadomym wszystkich plusów i minusów. Dowiedziałem się również, czym tak naprawdę jest SŁAWA, o którą stara się tak wiele osób.W 2020 chcę pokazać fanom i słuchaczom siebie z troszkę innej strony niż dotychczas, bo nie wyłożyłem jeszcze wszystkich kart na stół i uważam, że muzyka, którą robię – jest ponadczasowa. Sami to niebawem ocenicie, bo w 2020 roku możecie spodziewać się trzech projektów z moim udziałem. Póki co, wyciszam się i wracam niebawem z konkretnymi rzeczami, które pozwolą mi zaprezentować Wam w pełni moją wizję muzyki.
  Fajnie, że jesteście, dajecie mi naprawdę wielką moc do działania. Jeszcze rok temu byłem 'nikim', a dziś moje wielkie sny, to po prostu rzeczywistość, którą kreuję w zgodzie ze sobą.
  Życzę Wam wesołego nowego roku oraz spełniania marzeń (same się nie spełnią). Do usłyszenia niebawem,
  Qry
  MMWS
  chillwagon – napisał Qry w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy zmieniło się bardzo wiele. Zacząłem zwracać szczególną uwagę na to, kto naprawdę chce razem ze mną cisnąć zajawkę a kto tylko ściąga mnie w dół, przez co krąg znajomych, przyjaciół znacznie się zmniejszył i zacząłem po prostu żyć tak jak chcę, nie patrząc na to czy popiera to ktoś kto stoi cały czas w miejscu i żyje w swoim świecie złudzeń. Przestałem zamartwiać się na zapas, podchodząc do wszystkiego na luzie i zobaczyłem jak naprawdę wyglada życie, droga artysty i jaka jest branża. W tym roku zarobiłem najwiecej pieniędzy w swoim życiu, które pozwoliły mi na dalszy rozwój oraz podróże. Poznałem co to jest prawdziwa przyjaźń, miłość oraz poczułem to jak boli strata; będąc świadomym wszystkich plusów i minusów. Dowiedziałem się również czym tak naprawdę jest SŁAWA, o którą stara się tak wiele osób. W 2020 chcę pokazać fanom i słuchaczom siebie z troszkę innej strony niż dotychczas, bo nie wyłożyłem jeszcze wszystkich kart na stół i uważam, że muzyka, którą robię jest ponadczasowa. Sami to niebawem ocenicie, bo w 2020 roku możecie spodziewać się trzech projektów z moim udziałem. Póki co wyciszam się i wracam niebawem z konkretnymi rzeczami, które pozwolą mi zaprezentować Wam w pełni moją wizję muzyki. Fajnie, że jesteście, dajecie mi naprawdę wielką moc do działania. Jeszcze rok temu byłem 'nikim' a dziś moje wielkie sny to po prostu rzeczywistość, którą kreuję w zgodzie ze sobą. Życzę Wam wesołego nowego roku oraz spełniania marzeń (same się nie spełnią). Do usłyszenia niebawem, Qry MMWS chillwagon 📸 @victoriawiecek

A post shared by Qry (@qry_rjs) on