mat. pras.

Rena w nowym utworze, który nagrała wspólnie ze ZBUKU, daje jasno do zrozumienia, że jej zbliżający się album będzie niezwykle zróżnicowany, a jej umiejętności wokalne weszły na kolejny poziom. Nie wierzycie? Sprawdźcie w takim razie kawałek „To co było złe„!

Teledysk do utworu „To co było złe” jest kolejnym wizualnym przedstawieniem singla z nadchodzącej płyty Reny. Pochodząca ze Szczecina Raperka nowym kawałkiem nie tylko potwierdza intensywność prac nad nowym materiałem, ale także coraz bardziej przekonuje, iż jej nowa stylistyka będzie bardzo zróżnicowana.

Gościnny udział ZBUKA dodaje konkretną atmosferę do kawałka, który dotyczy trudnej przeszłości obojga artystów, a dodatkowo wprowadza wiele nawiązań do ulicznych klimatów. Zaskoczeniem dla fanów Reny może być jednak to, że tym razem artystka nie zarapowała ani jednej linijki!

W najnowszym kawałku raperka postanowiła zaśpiewać nie tylko refren, ale także całą zwrotkę, tym samym pokazując efekty rozwoju swoich umiejętności wokalnych. Co powstało z takiego połączenia? Sprawdźcie kawałek „To co było złe” i daje się ponieść!

Obejrzyj również zapis live streamu z RapnewsLive Studio ze Zbukiem:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ