fot. @ciociaewaaa_foto

Red od jakiegoś czasu dąży do konfrontacji z reprezentantem BOR w cztery oczy. – Spotkam go, porozmawiam z nim, bo jestem mężczyzną i mam swoje słowo, dumę i cojones. – mówił twórca albumu „Al Hub”.

Raper o chorwackich korzeniach jest prowadzącym cykl – „Czerwona kartka”, w którym gościł już takie osoby jak, m.in.: Waldemar Kasta, Malik Montana, Łukasz „Juras” Jurkowski, Dziarma, Zbigniew Boniek, czy Joanna Jędrzejczyk. Red chciałby również wyjaśnić sobie wszystkie niedopowiedzenia z Paluchem (o których kilkakrotnie pisaliśmy na łamach rapnews.pl). Wysłał mu już zaproszenie do „Czerwonej kartki”: – Siema Łukasz, zapraszam cię serdecznie do Czerwonej Kartki, gdzie mi i widzom wyjaśnisz, o co ci chodzi. Chętnie porozmawiam z tobą rzetelnie na ten temat. Możemy też ogólnie o rapie pogadać, jak i o narkotykach.

Czy poznaniak zechce wziąć udział w takiej rozmowie? Paluch, nie wprost, ale wyraził już swoją opinię na ten temat, odpowiadając na komentarz Lil Konona na Instagramie: – Ty też szukasz darmowej promki, czy tak spontanicznie na fali podniecenia wpadłeś z komciem? – napisał właściciel BOR Records.

Wygląda na to, że – jak na razie – nie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji na linii: Red x Paluch.

View this post on Instagram

Tak właśnie było 🍩🎂 #fitświry #fitlife

A post shared by Biuro Ochrony Rapu (@paluchofficial) on