Rapowa sobota na Katowice Tattoo Konwent!

Na scenie Tattoo Konwent Dwa Sławy czy Otsochodzi

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut’a.

Rapowa sobota

Sobotni wieczór na Katowice Tattoo Konwent należeć będzie do reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Jako pierwsi scenę opanują Dwa Sławy, łódzki duet tworzony przez Jarosława „Astka” Steciuka oraz Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego. Występ tych cenionych za swoje gry słowne i specyficzny humor artystów rozgrzeje publikę przed koncertem Otsochodzi Soundsystem. Stonowane utwory młodego rapera rozluźnią słuchaczy po intensywnym dniu ze sztuką tatuażu. Artysta zaprezentuje między innymi utwory z wydanego ubiegłym roku, debiutanckiego albumu „Slam”, a jego popis zakończy pierwszy dzień festiwalu.

Hardcorowa niedziela

Wśród miłośników tatuaży znaczną grupę stanowią fani ciężkich klimatów. Tym osobom do gustu przypadnie niedzielny line-up. Festiwal tatuażu i muzyki kolejny raz ugości zespół Schizma, doskonale znany obserwatorom sceny hardcore w Polsce, a także na świecie. Występ cenionych za żywiołowość na koncertach i niezłomne przekonania hardcorowych weteranów poprzedzi koncert CF98 z Krakowa. Twórczość kapeli utrzymana jest w stylistyce pop-punk i skate-punk. Ich muzyczny popis będzie pełen będzie szybkich, melodyjnych i energetycznych numerów.

Ile uderzeń na minutę?

Tattoo Konwent tradycyjnie nie zapomina o muzyce tła. Imprezę swoimi setami uświetnią dje, których spotkać będzie można w strefie chill. BCporazi solidną dawką Breakbeat, Dubstep, Ragga Jungle, Glich czy Juke. PZG jak zwykle swoimi numerami pobudzi i zachęci uczestników imprezy do wyjścia na parkiet. Za sprawą Fatcut’a w strefie chill zapanuje klimat rodem z Wysp. Scena główna należeć będzie do Sayuri. O tym czy tym razem w jej setach przeważać będzie breakore, trap czy future bass przekonają się tylko uczestnicy zbliżającej się edycji Katowice Tattoo Konwent.

Afterparty

Fani tatuaży, którzy po całodniowym evencie będą mieli ochotę potańczyć, mogą wziąć udział w afterparty, które odbędzie się w Królestwie, przy Rondzie im. gen. Jerzego Ziętka 1. Na miejscu ponownie usłyszeć będzie można Sayuri. Zagrają także: KinkyOutsider i Spisek Jednego.

Bilety

Trwa przedsprzedaż biletów. Aktualnie za bilet jednodniowy zapłacić trzeba 35 zł, karnet dwudniowy to koszt 45 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu dwudniowego dla trzech osób (cena to 115 zł) oraz wejściówek VIP (za 250 zł). Bilety nabyć będzie można również przed wejściem na teren wydarzenia (cena za bilet jednodniowy wyniesie wtedy 45 zł, a za dwudniowy 60 zł). Dzieci do 12. Roku życia i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za darmo. Bilety i więcej informacji dotyczących wydarzenia znaleźć można na stronie: www.katowice.tattookonwent.pl

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Małach & Rufuz: „Przez pewien czas mieszkaliśmy razem” [VIDEO]

Małach i Rufuz to dwaj warszawscy raperzy, którzy przez lata tworzyli nie tylko muzykę,...

Kaczor BRS chce walczyć we freak fightach. Raper gotowy komuś czaszkę

Wraca na muzyczną scenę. I nie tylko… Kaczor BRS szykuje się na zawody sportowe,...

MATA na meczu FC Barcelona. Raper jest pierwszym Polakiem, który…

Raper MATA stał się pierwszym polskim artystą, którego wizerunek pojawił się na bandach podczas...

Alberto X Viki Gabor? Współpraca zablokowana: „A co Wy chcecie nagrać Long D**k Style 2?”

Alberto podzielił się anegdotą związaną z młodą, popularną wokalistką Viki Gabor. Ta historia dotyczy...

Joda szczerze: „Rap to nie jest dla mnie sprint, tylko pier**lony Iron-Man przez całe życie”

Gdzie jest Joda? Co się z nim dzieje? Wróci? - tego typu pytania pojawiają...

Kazior „Sa Vash” – klip z płyty „No face, no case” i zmiana daty premiery

Kazior wjechał z najnowszym teledyskiem. Jest on kolejną odsłoną solowego albumu "No face, no...

Kabe zamyka trylogię. „Księga Dżungli” – klipy z Paryża. Oto, co wiemy o płycie!

Po wspólnym projekcie z Miszelem, Kabe nie zamierzał zrobić sobie dłuższej przerwy. Przygotował materiał,...

11-osobowa „Nieśmiertelna nawijka Palhajsowa”. WuWunio zebrał ekipę, jest zajawa – sprawdź klip!

Pono i Koras mieli swoją "Nieśmiertelną nawijkę ZIPskładową", a teraz powstała… "Nieśmiertelna nawijka Palhajsowa". Sprawdź...

Peja „PRIME” – na ten klip czekali fani, mamy jego premierę!

Peja wypuścił kolejny teledysk. Po sukcesie "Lotu skazańca", który viralem lata po YouTube, dostaliśmy...