StoproRap nie zwalnia tempa i podpisuje kontrakt z kolejnym podopiecznym! Tym razem w szeregi wydawnictwa wstąpiła Kara, młoda raperka, która z DJ Decksem, Eldo i Przemkiem Fergusonem będzie tworzyć jedyny w Polsce label hip-hopowy z własną dystrybucją fizyczną i cyfrową.

Pochodząca z Krakowa Kara dała się poznać szerszej publiczności w 2018 roku kawałkami Get Low i Zrozum Mnie wydanymi w 3Y Gunnowohuckiej wytwórni. Również nakładem tego wydawnictwa ukazał się niedawno jej debiutancki album pt. Przebudzenie.

20 latka jest jedną z najciekawszych raperek w Polsce, a o jej ciągle rosnącej marce świadczy chociażby nominacja KęKę w akcji hot16challenge, czy gościnny występ na najnowszym krążku Białasa H8M5. A to nie koniec, bo potwierdzone jest, że wersy Karoliny znajdą się również na Mixtape 7 DJ Decksa!

Dołączenie do StoproRap jest krokiem do przodu. To moment, w którym czuję, że muszę włożyć w siebie i muzykę wiele pracy. Nie mogę przespać tej chwili. Wiem, że dzięki tej decyzji będę mogła się dalej rozwijać – powiedziała Kara po podpisaniu kontraktu ze StoproRap.

W środowisku hip-hopowym Karolina jest wysoko oceniana, co potwierdza opinia Palucha, który stwierdził, że Kara jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą raperką w kraju.

Który jej kawałek powinien znaleźć się według Was na playliście „Uliczny rap” na Spotify? Kliknij ❤️, aby dodać ją do ulubionych!

O Karze w miłych słowach wypowiedział się także Saful w RapnewsLive Studio:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ