fot. kadr z klipu „Splashin”

W raporcie TMZ z poniedziałku (11 maja), Peter Marco – zawodowy jubiler z Beverly Hills twierdzi, że raper Rich The Kid jest zadłużony na 234,800 USD, za biżuterię, w tym zegarki i bransoletki. Według sklepu jubilerskiego, Marco złożył dokumenty sądowe, w których twierdzi, że współpracuje z Richiem od października 2017r. Od tego czasu raper zamawiał diamentowe naszyjniki, krzyże i zegarki Patek Philippe o wartości kilkuset tysięcy dolarów. 

Jubiler mówi, że Rich The Kid początkowo dokonywał płatności przelewami, ale z upływem czasu płatności ostatecznie przestały przychodzić. Przez cały czas Rich nadal składał zamówienia na biżuterię, a Marco rzekomo produkował i dostarczał zamówione przez rapera produkty jubilerskie. Rachunki za biżuterie zaczęły się sumować, a sam wykonawca biżuterii utrzymuje się w przekonaniu, że nie otrzymał dotychczasowo żadnej zapłaty. Jubiler pozwał Rich The Kid za to, co mu się należy. 

To nie pierwszy proces, w który Rich był zaangażowany w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W lutym raper został pozwany przez firmę Blueprint Artist Management, która twierdzi, że Rich naruszył umowę o współpracy. Firma twierdzi, że Rich jest im winien ponad 3,5 miliona dolarów opłat z tytułu umowy, którą podpisał w maju 2017r.

Blueprint Artist Management twierdzi, że wielokrotnie kontaktował się z Richiem w celu uzyskania płatności, co spotkało się z brakiem odpowiedzi ze strony Richa. Za naruszenie i złamanie umowy, firma Blueprint Artist Managment domaga się odszkodowania pieniężnego.

Raper Rich The Kid odrzuca postawione mu zarzuty.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ