fot. @RapNokaut

Pod koniec roku odbyła się historyczna walka w polskim battle rap. Obok siebie stanęły dwie zawodniczki: Gun Kara i Sowa zeR! Kto wygrał ten pojedynek? Zobaczcie video!

Na nadchodzącym wydarzeniu „RAP NOKAUT 3”, które będzie miało miejsce 8 lutego – także zorganizowana zostanie bitwa kobiet. Pierwszą ujawnioną uczestniczką jest… GRUBA.

  • Osoba, której na pewno nie brak dystansu, ale niech Was to nie zmyli, bo pojawią się też pancze!!! – czytamy w opisie.

Z kim przyjdzie zmierzyć się Grubej podczas 3. edycji „Rap Nokaut”? O tym przekonamy się już wkrótce w mediach społecznościowych RAP NOKAUT: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE.

Przypomnijmy również, że na „Rap Nokaut 3” swoje umiejętności zaprezentuje – Frosti Rege, znany warszawski raper, który reprezentował już barwy wytwórni Prosto Label, a od jakiegoś czasu jest związany z Def Jam Recordings Poland. – Ciężko jest dobrać rapera, który jest w stanie mnie rozpier*.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!
– KLIKNIJ TUTAJ!

Dołącz do wydarzenia na facebooku: wejdź!

Tym razem zawodniczka, a dokładnie GRUBA!! 👸Osoba, której na pewno nie brak dystansu ale niech Was to nie zmyli, bo pojawią się też pancze!!! 🥊🥊

Opublikowany przez Rapnokaut.com Czwartek, 2 stycznia 2020