fot. mat. pras.

W najbliższą sobotę (25.05), odbędzie się historyczne wydarzenie: RAP NOKAUT vol.1, czyli bitwa typu: Rap Battle Acapella (ta forma od kilkunastu lat jest popularna w Stanach Zjednoczonych, we Francji, czy w Rosji. Teraz pojawi się również w naszym kraju, pod nazwą: RAP NOKAUT).

Bitwą wieczoru będzie starcie między dwoma czołowymi postaciami na polskiej scenie Hip-Hop: W.E.N.A. vs VNM (powalczą o 20 tysięcy złotych). Wcześniej zmierzą się Filipek z Bajorsonem, dla których przygotowanych zostało 8 tysięcy złotych i pas organizacji „Rap Nokaut”. Wśród uczestników widowiska pojawią się również zakwalifikowani drogą eliminacji: Nostradamus, Preston, Koro, Radar, Tajfun, Robson, Milan, Kopek i osoba chętna z widowni.

W Warszawie nie zabraknie współorganizatora Rap Nokautu Winiego, który stawi się tam wraz z ekipą rapnews.pl oraz Rap W Polsce. Gościem specjalnym pierwszej edycji RAP NOKAUT ma być… TIERSTAR!

  • TIERSTAR – niemiecka legenda battle rapu pojawi się 25 maja w Warszawie‼️ Jest topowym zawodnikiem na świecie, który toczył ciężkie pojedynki, m.in. z Dizaster-em, Gregpipe, czy Atzenkalle, podczas takich gal, jak: TopTier Takeover i Battlemania Champions League. – przekazali organizatorzy pierwszego tak wielkiego projektu w Polsce.

Bilety wciąż można zamawiać na stronie ticketos.pl!

TIERSTAR – niemiecka legenda battle rapu pojawi się 25 maja w Warszawie‼️ Jest topowym zawodnikiem na świecie, który…

Opublikowany przez Rapnokaut.com Wtorek, 21 maja 2019