fot. @filipek1995

Wczoraj (25.05) w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie, odbyła się pierwsza edycja „RAP NOKAUT”: Rap Battle Acapella.

Zgromadzona publiczność była świadkiem kilkugodzinnych bitew, które przeszły do historii. Debiutancką edycję wydarzenia rozpoczęły starcia osób wyłonionych w eliminacjach. Najlepszym Milan! Jego portfel powiększył się o 1000 złotych.

Bardzo ciekawie było w starciu Filipka z Bajorsonem. Do końca ciężko było określić, kto z tego pojedynku wyjdzie z tarczą. Potrzebna była dogrywka, podczas której lepsze wrażenie na jurorach zrobił… Filipek. Reprezentant QueQuality wzbogacił się o 8 tysięcy złotych. Teraz spokojnie może przygotowywać się do batalii na pięści z Tombem |walka będzie miała miejsce pod koniec czerwca w Częstochowie: info!|.

W walce wieczoru: VNM vs W.E.N.A. – zwycięskim okazał się popularny V. To właśnie on lepiej przygotował się do tej potyczki i w jego ręce trafiło 20 tysięcy złotych.

Czy w kolejnej edycji „Rap Nokautu” będziemy świadkami bitwy VNM-a z Filipkiem? – Co Wy na to, byśmy się razem zmierzyli w następnej edycji? – zaproponował twórca najnowszej płyty „Następny do piekła”.

MATERIAŁY VIDEO Z „RAP NOKAUT VOL. 1” BĘDĄ NIEBAWEM DOSTĘPNE NA KANALE YOUTUBE: RAP NOKAUT – SUBSKRYBUJ!

https://www.instagram.com/p/Bx5wmCjCBTF/