fot. @RapNokaut

Na kanale YouTube: Gun Talk Music – pojawił się materiał video, zatytułowany: „Rap na blyać x kierowca Ubera – freestyle to gów*o, polska dla polaków”, który generalnie skupił się na kolejnej edycji pierwszej polskiej ligi battle rap – „RAP NOKAUT”. Gościem Kałacha i Kacpra był przybysz z dalekiego wschodu Ukrainy – Zoomer. Jest to osoba interesująca się polskim Hip-Hopem od wielu lat. Od niedawna zagłębia się w naszą scenę, a także analizuje jej poszczególne elementy.

Zoomer jest również wielkim zwolennikiem przedsięwzięcia pod nazwą – „RAP NOKAUT”, uważając nawet, że jest to milowy krok w rozwoju polskiego rap-biznesu.

  • Rap Nokaut to przyszłość, to nowa epoka całego polskiego rapu. Freestyle to jakieś pisanki bez poważnego podejścia, a gdybym miał przygotować się do Rap Nokautu, to mógłbym sobie przygotować te rymy i przekaz, żeby zdekonstruować swojego przeciwnika. – oznajmił Zoomer.
  • We freestyle’u może być jakiś styl, charyzma, dobre rymowanie, oddziaływanie na publikę i wszyscy się jarają, ale żeby poważnie dekonstruować przeciwnika, to musisz wcześniej wypisać jego błędy, przeanalizować jego karierę i wtedy zrobić poważny rozpierd*. (…) Rap Nokaut jest lepszy od freestyle – dodał.

KUP BILET NA RAP NOKAUT 3!

Całą rozmowę oraz pierwszą udostępnioną walkę z „Rap Nokaut vol. 2” (Will Spliff vs Koro) znajdziecie w poniższych materiałach video: