fot. kadr z video

Rozpoczął się maj, czyli miesiąc, który bez wątpienia przejdzie do historii polskiego Hip-Hopu. Dokładnie 25 maja w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie, odbędzie się pierwsza bitwa typu Rap Battle Acapella, organizowana przez „Rap Nokaut„.

W puli nagród znajduje się aż 30 tysięcy złotych, a karta walk dodaje tylko smaku wszystkim fanom, którzy są spragnieni bezkompromisowych linijek, przelanego potu i niespodziewanych zwrotów akcji.

Lista pojedynków „RAP NOKAUT vol 1” robi piorunujące wrażenie. Naprzeciw siebie staną czołowi reprezentanci polskiej sceny: Bajorson vs Filipek i VNM vs W.E.N.A. Ponadto o możliwość walki ze zwycięzcą starcia: Bajorson vs Filipek i pas federacji „Rap Nokaut” – staną zawodnicy wyłonieni z eliminacji: Nostradamus, Toczek, Koro, Radar, Tajfun, Robson, Yowee + osoba z widowni.

TRAILER…

Włodarze „RAP NOKAUT” udostępnili właśnie video-zwiastun tego, co będzie działo się za ponad trzy tygodnie w Warszawie. O nadchodzących bataliach opowiada Wini, współorganizator wydarzenia.

BAJORSON VS FILIPEK: „Cholernie ciekawa walka. Naprawdę na nią czekam” – zapowiada Wini.

Co sądzi o Bajorsonie? – To zawodnik z kryminogennym „back groundem”. Pewnie niejednego dojeżdżał pod sceną. Do tego człowiek z bardzo dużym poczuciem humoru i zasłużony freestyleowiec. Łączy w sobie dużo niespodziewanych cech.

Jakie zdanie ma o Filipku? – To znany punchlineowiec. Do tego osob, która ma ogromne doświadczenie we freestyle. Cała masa wygranych walk.

VNM VS W.E.N.A. Wini pod wrażeniem umiejętności V. – Cholernie utalentowany zawodnik, tzw. skilleowiec. Bezczelny raper dużymi umiejętnościami rymowania. To ciężki przeciwnik.

W.E.N.A.? – Nie wiem, dlaczego on sobie to zrobił. Jakieś pieprzone samobójstwo. – podkreśla Wini.

Zobacz trailer już teraz: