fot. @ciociaewaaa_foto

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja pierwszej polskiej ligi battle rap, która już 9 listopada odbędzie się w warszawskim klubie ISKRA: Pole Mokotowskie. Wiemy już, że na „RAP NOKAUT 2” będzie miała miejsce historyczna bitwa, podczas której dojdzie do wymiany słów między… dziewczynami! Na „ringu” staną: SOWA ZER i GUN KARA!

Dziś doszła do nas także informacja o kolejnej walce. Kto uzupełni kartę walk? Ryba i Milan, czyli obecnie jedni z najmocniejszych freestyle‚owców w kraju. Warto przypomnieć, że Ryba i Milan stoczyli już słowną batalię na „Rap Nokaucie vol. 1”. Zwycięsko z tej „bójki” wyszedł… Milan! Kto tym razem wygra? Jak obstawiacie?

Kup bilet na TicketOS.pl!

Przypominamy, że 9 listopada zobaczymy aż 16 zawodników w 8 walkach acapella pod okiem Winiego i publiczności jako jury. Wszystko zacznie się od „open mic”, a osobie z najlepszą nawijką, organizatorzy ligi battle rap zaproponują udział w RapNokaut#3, który odbędzie się w marcu 2020r.

ZASADY WALK: Wszystkie walki w podstawowym czasie odbywać się będą w formule acapella. Wejście – każdy zawodnik w ramach jednej rundy ma jedno wejście, które powinno trwać 2-3min. Runda – jedna runda to po jednym wejściu każdego zawodnika. Walka – walka składa się z 2 rund, czyli w sumie podczas walki zobaczymy 4 wejścia. Dogrywka – dogrywki będą na bicie, na zmianę po 4 wersy. Aż do skutku.

Obserwuj „Rap Nokaut” na Instagramie, Facebooku, a także subskrybuj kanał na YouTube:
– www.instagram.com/rapnokaut;
– www.facebook.com/RapNokaut;
– YT: Rap Nokaut

rapnokaut.com
rapnews.pl
stoprocent.com
kontakt: redakcja@rapnews.pl