Zhaftujsie.pl to nowa zajawkowa firma specjalizująca się w wykonywaniu haftów na odzieży, głównie w haftowaniu dowolnych projektów przesłanych przez klientów na czapkach typu New Era, z możliwością zleceń w detalu! To co Zhaftujsie.pl może zrobić z dowolnym Full Cap’em, Snapback’iem to mistrzostwo świata. Chłopaki wkładają dużo serca i zajawki w swoją robotę, dlatego ich praca zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji na naszej hip-hop ‚owej scenie, co przekłada się na realizacji projektów czapek wspólnie z polskimi raperami tj. Pono,  Miodu (Jamal), Mrokas, Siwers ,Dj SteezX, CBRX, Natural,Dread Killaz, P.A.F.F., Antone. Poniżej sprawdźcie kilka spośród tysięcy realizacji !


Przy współpracy z Zhaftujsie.pl, każdy może mieć klasyczne hip hop’owe nakrycie głowy z własnym logotypem w dowolnej, nawet detalicznej ilości. Zhaftujsie.pl działa także jako aktywista hip-hop’owy i wspiera liczne imprezy branżowe, między innymi niedzielny koncert ILL BILL’a we Wrocławiu.


KONTAKT: Sprawdzajcie funpage https://www.facebook.com/Zhaftujsiepl , gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje z ostatnich realizacji wraz ze zdjęciami. Wszelkie zapytania przesyłajcie na maila: zhaftujsie.pl@gmail.com.

Po kontakcie możecie zamówić ciuchy lub czapki Full Cap, SnapBack, Plaid, Truckers, Flexfit, Promo, typu New Era bądź New Era Blank ze swoim logo! Więcej info w najbliższym czasie.