fot. kadr z klipu

Oryginalny utwór „Rap najlepszej marki” pochodzi z płyty Ś.P. Tomasza Chady zatytułowanej „WGW”, która ukazała się nakładem wytwórni Step Records w 2011 roku. Zinterpretować postanowił go Kaz Bałagane, który nadał nowe życie jednemu z najpopularniejszych utworów zmarłego rapera. O warstwę muzyczną zadbał APmg, natomiast klip to dzieło Brevko.

Singiel promuje album „Chada: Jesteś legendą”, wydany 15 listopada przez opolski label.

Więcej informacji o projektach wytwórni Step Records – „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.