fot. kadr z klipu

Rahim w singlu Bob One’a i Bas Tajpana. Ostatni zwiastun płyty na MaxFloRecTV

W najbliższy piątek, 8.05, odbędzie się premiera longplay’a „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana. Jeszcze tylko do czwartku do końca dnia na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order albumu duetu. Dziś (6.05) na MaxFloRecTV trafił ostatni przed premierą wideosingiel. W tytułowym numerze z płyty gościnnie wystąpił Rahim

Album „Teraz” to płyta dość różnorodna. Bob One i Bas Tajpan opisują na niej aktualne wydarzenia oraz towarzyszące im uczucia – to co „tu i teraz”. Krążek jest 1. w historii pełnowymiarowym wydawnictwem duetu. Dotychczas artyści wydali epkę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”.

Najnowszy, tytułowy singiel nagrany został z gościnnym udziałem Rahima. Produkcją muzyczną utworu, jak i całej płyty zajął się Bob One. Za realizację teledysku do „Teraz” odpowiada ekipa Grube Filmy.

To ostatni moment, by na maxflosklep.pl zamówić album Bob One’a i Bas Tajpana w przedsprzedaży. Do każdej płyty „Teraz” dołączane będzie bonusowe CD z mixtape’em „Po swojemu vol. 1”. Wśród gości na krążku oprócz wspomnianego Rahima znaleźli się: Polska Wersja, Kobik i Hemp Gru.

Nagrania albumu odbyły się w katowickim MaxFloStudiu pod okiem Dawida Twardowskiego. Premiera albumu odbędzie się już w najbliższy piątek, 8.05.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ