fot. @RapNokaut

Zbliża się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Nie masz jeszcze biletu? Nic straconego – ZAMÓW GO WŁAŚNIE TERAZ!

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank@blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Radar. Jego rywalem będzie Kaz.

 • KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  Jestem RaDaR, raper z poznańskiego podziemia i nie lubię o sobie dużo gadać.
 • JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  Jestem no name’em. Nie mam specjalnych osiągnięć. Mogę podać tylko Rap Nokaut i każdy z moich utworów.
 • DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Przede wszystkim dlatego, że bardzo się jaram tą formułą i jej możliwościami. Wystąpiłem już na poprzednich dwóch edycjach. Poszło mi nieźle, podobało mi się, więc z chęcią jeżdżę na następne, a przy okazji, dzięki uczestnictwu w tym evencie, więcej ludzi może poznać moje wersy.
 • CO SĄDZISZ O SWOIM PRZECIWNIKU?
  Kaz to utytułowany freestylowiec, zdecydowana topka, faworyt tej walki, mistrz Bitwy o Południe, mocno techniczny raper i co ważne, bardzo w porządku koleś. Bardzo się cieszę, że mogę zawalczyć z tak mocnym przeciwnikiem. Niezależnie jak ostrym mięsem będziemy w siebie rzucali, szanuję go w opór!
 • CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁ GO ZASKOCZYĆ?
  Jestem no name’em, więc mogę zaskoczyć wszystkim.
 • ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  Warto sprawdzić jak się ma nowa formuła w Polsce, bitwy są zajebiste, a zobaczenie tego na żywo, to o wiele większe emocje niż w internecie. Jestem przekonany, że będzie konkretny ogień.
 • A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Uważam, że to jest przyszłość i w pewnym sensie również ratunek dla polskiego rapu. Zawodnicy wychodzący na scenę nie mają ani autotune, ani upiększających beatów. Liczą się tam tylko wersy, a rap to przede wszystkim wersy. Mam nadzieję, że rozwinie się to na ogromną skalę – bo Rap Nokaut jest wart ogromnej uwagi.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!
– KLIKNIJ TUTAJ!

Radar przeciwnikiem Kaza!❓Kto wygra Waszym zdaniem❓

Opublikowany przez Rapnokaut Sobota, 11 stycznia 2020

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ