fot. @jimin_visuals

Szopeen, reprezentant QueQuality, wypuścił swój kolejny solowy projekt, tym razem zatytułowany „Pamiętnik„. Album składa się z 13 utworów oraz takich gości, jak: Zeamsone, Hodak, Jimin, Wac Toja, Otsochodzi.

  • Swoją muzyką miałem na celu przedstawić Wam swój nowy świat i mam nadzieję, że widzicie go choć w połowie tak wyraźnie jak ja. Chciałem podziękować wszystkim ludziom, którzy uczestniczyli w tej podróży razem ze mną. Jesteście tu obok, nieważne w którą stronę się obrócę. Szaleństwo. Czas robienia tego, co właśnie widzisz na stronie, to najbardziej beztroski i zwariowany okres w moim życiu. 4REAL. Często mówię sam do siebie, „Przecież to cud, że My dalej żyjemy…”. – przekazał autor.
  • „PAMIĘTNIK”, pisałem zawsze w towarzystwie. Aranże, nagrania, czy pomysły, wszystko było z nimi. Inspiracje stanowiły imprezy, siedzenie do rana i pojeb* akcje, o których wolałbym tu nie pisać. Szczegóły tkwią w naszych głowach. Ja Cię kręcę! Wielkie dzięki za wspólną przejażdżkę na tej karuzeli! – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here