fot. mat. pras.

To był intensywny tydzień w StoproRap! Wydawnictwo ogłosiło właśnie, że kontrakt dla debiutanta trafia do Przemka Fergusona. Tym samym raper dołącza do Dj-a Decksa oraz Eldo i to właśnie ta trójka będzie tworzyć jedyny w Polsce label hip-hopowy z własną dystrybucją fizyczną i cyfrową.

Przemek Ferguson dał poznać się całej Polsce swoją świetną szesnastką w #hot16challenge, kiedy odpowiedział na nominację Maty. Jego kawałki, takie jak: Autentyk czy Białe Skoki mają w serwisie YouTube setki tysięcy wyświetleń.

  • Od dłuższego czasu moim celem było wydanie legalnego albumu i bardzo się cieszę, że będę mógł spełnić to marzenie właśnie w StoproRap – mówi Przemek Ferguson po dołączeniu do labelu.
  • Miło mi, że będę miał możliwość działania z takimi legendami polskiej sceny hip-hopowej, jak Dj Decks i Eldo. Mam nadzieję, że ta współpraca będzie bardzo owocna i wspólnie stworzymy mocną, a przede wszystkim rozpoznawalną markę – dodaje.

Konkurs na kontrakt dla debiutanta przyciągnął ponad 1200 twórców, którzy chcieli być częścią StoproRap. Jak zapowiada wytwórnia, zgłoszenia można cały czas wysyłać na maila demo@stoprorap.pl, jednak nie obiecuje, że jeszcze w tym roku zaproponuje kolejny kontrakt.

Zapraszamy również do obserwowania oficjalnego konta artysty na Instagramie – przemek_ferguson, które dzisiaj wystartowało.

View this post on Instagram

Witam @stoprorap 💣

A post shared by Przemek Ferguson (@przemek_ferguson) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ