fot. @ciociaewaaa_foto

Oczekiwanie zakończone. Poznaliśmy listę wszystkich artystów, których zobaczymy podczas Hip-Hop Festiwal Szczecin 2019! Do grona dołącza znany i ceniony Quebonafide!

Pierwsza odsłona jednego z największych i najważniejszych Hip-Hopowych wydarzeń w Szczecinie odbędzie się 26 października 2019 w hali Netto Arena. Jednodniowe święto Hip-Hopu to przegląd artystów z najwyższej półki prezentujących różne oblicza polskiego rapu. Osoby biorące udział w wydarzeniu będą mieli okazję usłyszeć kilka koncertów premierowych: Sariusa prezentującego materiał z płyty „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, Kaliego z utworami z rewelacyjnie przyjętego albumu „Chudy Chłopak”, Young Igiego i Żabsona – którzy na jesień zapowiedzieli nowe materiały. Obok nich koncerty dla szczecińskiej publiczności zagrają raperzy, których nie trzeba przedstawiać: Paluch, Słoń i Quebonafide. Ten ostatni koncertuje naprawdę rzadko i odwiedza Szczecin po dość długiej przerwie. Będzie to nie lada okazja dla fanów artysty z całego województwa Zachodniopomorskiego, żeby usłyszeć go na żywo.

Szczecińskiemu festiwalowi będą towarzyszyć także dodatkowe atrakcje związane kulturą hip-hop. Cała impreza wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i z pewnością możemy spodziewać się dobrej frekwencji. Ceny biletów w zależności od miejsca wahają się od 49 do 129 zł.  Bilety VIP na ten moment są wyprzedane.