fot. autor: rapnews.pl/Rap News

„Egzotyka” jest to 2. studyjny album Quebonafide. Ukazał się on w czerwcu 2017 roku. Od tego czasu ciechanowski raper stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży hip-hop’owej i nie tylko. A „Egzotyka” stała się najlepiej sprzedającą płytą w Polsce w ubiegłym roku.

13. października w katowickim Spodku, odbył się Quefestiwal, na którym zagrali reprezentanci wytwórni QueQuality, oraz zaprzyjaźnieni polscy i zagraniczni artyści. Wśród nich, m.in. Sfera Ebbasta z Włoch, czy PLK z Francji. Tego dnia Quebonafide oraz zgromadzona w Katowicach publiczność mieli wiele powodów do radości. Szczególnym momentem było odebranie potrójnej platynowej płyty za „Egzotykę”:

– Podczas festiwalu w Katowicach miało miejsce wręczenie potrójnej platyny za album „Egzotyka” @quebahombre! Album sprzedał się już w ponad 90 tysiącach sztuk! Dziękujemy! – przekazała wytwórnia QueQuality na łamach swojego profilu na Facebook’u.

Podczas festiwalu w Katowicach miało miejsce wręczenie potrójnej platyny za album "Egzotyka" Quebonafide! Album sprzedał się już w ponad 90 tysiącach sztuk! Dziękujemy! fot. Dagmara Szewczuk dagsoon

Opublikowany przez QueQuality Poniedziałek, 15 października 2018