fot. kadr z klipu

„Carnival” – jest kolejnym singlem zwiastującym solowy krążek Przyła, pt. „Juniper”. O warstwę muzyczną numeru zadbał Young Taylor, natomiast teledysk przygotowany został przez DistortMedia & Macieja Malika.

  • Napisałem ją dla bardzo ważnej osoby, z którą to uciekam, kiedy dopada mnie świat, którego alegorie w niej przedstawiam. Strasznie go lubię, więc myślę, że i wam się spodoba. – napisał autor.

„JUNIPER” z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami.

  • Na „JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość. Emocja. Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać? Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu. Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie. – mówi autor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ