fot. kadr z klipu

W najbliższy piątek będzie nam dane świętować wspólnie z Erosem premierę debiutanckiego solowej płyty, zatytułowanej „Elwis Picasso”. Zanim jednak to nastąpi, warszawski raper wspólnie z dawno niewidzianą ekipą Letemknow Sequence, przygotowali teledysk – „Przerwa techniczna”. O warstwę muzyczną numeru zadbał Oer.

  • „Przerwa techniczna” trzyma w napięciu jak rasowe kino sensacyjne. W ręce Ero przypadkiem trafia walizka pełna pieniędzy. Cenna zguba ma swoich właścicieli, zdeterminowanych, by odzyskać gotówkę za wszelką cenę. Jak w tej sytuacji poradzi sobie Ero? 

„Elwis Picasso” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper, znany z grup JWP oraz Bez Cenzury, zwany „Królem gościnnych występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem. Nadchodzący materiał udowadnia, że w 2019 roku klasyczny, osiedlowy rap może brzmieć świeżo i zaskoczyć każdego słuchacza. Jest to pierwszy album, który wychodzi nakładem polskiego oddziału legendarnej wytwórni – Def Jam Recordings.

Dotychczasowe single zwiastujące krążek „Elwis Picasso” – znajdziecie na rapnews.pl!