Przemek Ferguson mówi o szczuciu go przez Remika na Winiego: „w żadnym stopniu nie mówisz prawdy”

Przemek Ferguson nie jest już reprezentantem StoproRap, ale jest na wojennej ścieżce z Remikiem i Decksem.

Przemek Ferguson kolejny powrót po perturbacjach życiowych nie może zaliczyć do udanych. Choć widać, że raper z Giżycka nie jest załamany po tym, jak został z nim zerwany kontrakt z StoproRap. Legalnego debiutu jak na razie nie będzie (na pewno nie we wspomnianej wytwórni). Całość ostro komentuje – szczególnie ciśnie po szefie – Remiku.

HIGH LEAGUE 2 JUŻ W SOBOTĘ, KUP PPV I OGLĄDAJ!

Remik jest właścicielem zarówno MyMusic jak i StoproRap. To właśnie Przemek Ferguson był jednym z pierwszych reprezentantów nowego etapu tego labelu, który został przejęty przez Remika od Winiego. Według przekazu rapera wyciągnięta do niego pomoc miała drugie dno.

  • Remik – kiedy szczułeś mnie na Winiego, dałem Ci wiarę. W tej chwili znam Twoje metody działania, w żadnym stopniu nie mówisz prawdy. Podczas trwania kontraktu nie zorganizowaliście mi ani jednego koncertu, o każdy grosz musiałem was błagać. Twierdziłeś, że depresja jako choroba psychiczna jest zależna tylko od woli człowieka. Na klipie w Poznaniu nazwałeś mnie śmierdzącym żulem, przez telefon próbowałeś wywołać we mnie strach, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nie dostałem od was nawet koszulki, fakt rozdałem dzieciom buty. Kiedy pytałem o Menagera odpowiedziałeś, że sam mam go sobie poszukać. Stwierdziłeś w rozmowie z moją mamą, że nie posiadam walorów artystycznych. Mój Instagram miał być wolny nawet, gdy odejdę. Dziś nie mam do niego dostępu, choć nie mówię, że to Twoja ingerencja. Kiedy kręciłeś teledyski synkowi za grubą flotę, ja w psychiatryku nie miałem już torebki herbaty – to nie Twoja wina, dałeś słowo o pomocy finansowej po wyjściu ze szpitala. Tobiasz – księgowy, odbijał piłeczkę do Decksa, który stwierdził, że pomimo obietnic nie dostanę 500pln zaliczki, 500pln w rozrachunku z waszymi milionowymi dochodami. Stwierdzasz, że dalej piję i ćpam? Wczoraj wypiłem 4 piwa, jak często sięgasz po whisky za 1000pln, którym to szpanowałeś na blogach, które w efekcie nie wypaliły? Mam grubą teczkę literatury Twoich kłamstw. Reasumując, pod skrzydłami MyMusic czułem się zniewolony i wykorzystywany. 100tys w konkursie, który wygrałem nawet sam się nie zgłaszając miało iść na debiut, na płytę. W efekcie podpisałem się na 3 płyty a ten, który zna realia doskonale wie, że trzeba ściskać dupę, aby to zrealizować. Byłem wobec Ciebie szczery, oddany – w porządku. Kiedy wydałem utwór u Kałacha zadzwoniłeś do mamy i stwierdziłeś, że muszę iść się leczyć. Nie życzę Ci źle, nie jaram się zawodnikami z Twojej stajni. Sądzę, że byłem najlepszy a dla Ciebie byłem tylko małym ołowianym żołnierzykiem wśród całej armii, która śpiewa o tym, co w tej chwili było na Topie. Darzyłem Cię ogromnym szacunkiem, jednak wyszło szydło z worka. Nie zamierzam milczeć. To dopiero wierzchołek góry lodowej. Kiedy kolejny raz będziesz kłamał, moich faktów nastąpi ciąg dalszy. – przekazał na Facebooku.

W odpowiedzi na te słowa Przemka Fergusona, DJ Decks na swoim profilu wrzucił Insta Story z fragmentem kawałka. Jego tytuł to „Pijany realtalk”. Z jego treści wynika, że przekaz z posta na Facebooku zdecydowanie różni się od tego, co nawinął w numerze.

Więc – o co tu chodzi?

Jak dobrze znasz Bobera, Szymi Szyms i ekipę DeNekstBest?

Jak co poniedziałek – mamy teleturniej na żywo RAPGRA! Ale dziś nieco w nowej formie. Podczas odcinka podpytamy Was o twórczość i znajomość takich postaci, jak: Bober, Szymi Szyms i ekipa DeNekstBest z VNM na czele. Łączymy to z naszym ostatnim LIVE, który odbył się w miniony czwartek. Wejdź w poniższy link i zostaw kciuka w górę,

fot. kadr z klipu „Honor”

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

White 2115 uderza globalnie – Pretty Boy z wielkim sukcesem

O polskich artystach coraz częściej słychać za granicami naszego kraju. Do grona takich postaci...

Ależ to będzie święto! Lech Polish Hip-Hop Festival Płock odsłania graczy

Po raz ósmy na plaży w Płocku odbędzie się prawdziwe święto hip-hopu. Organizatorzy zadbali...

Kukon wpada w spam i nie może się odnaleźć

W ostatni piątek niespodziewaną premierę miał "Kukonozaur Mixtape Mood", który wyprzedał się w błyskawicznym...

Ruskiefajki u Filipka – znamy datę startu preorderu

Fani Filipka od dawna znają plany artysty o wydaniu kontynuacji "Gry na emocjach". Pierwsza...

Abradab i Meek, Oh Why? w hołdzie dla Zbigniewa Herberta

W twórczości polskich raperów często możemy słyszeć nawiązania do kultury i artystów, którzy mieli...

Joda o marnych raperzynach: „Niedługo striptiz na OnlyFans”

Joda mocno rozpoczął swój nowy etap w muzycznej drodze. Raper pochodzący z Malborka pod...

Friz EKIPA marzy o feacie z Matą: „Jest mocnym graczem”

Friz, lider EKIPY, jest aktualnie w trakcie pracy nad solową płytą. Powstaje ona pod...

Jan-rapowanie i Mrozu – to właśnie się stało! Połączyli bluesa i starego rock-and-rolla z rapem

Mrozu oraz popularny raper Jan-Rapowanie rozpoczęli współpracę, której wynikiem będzie wspólny utwór i teledysk,...

Quebonafide: „Niebawem zaczynam studenckie życie” – raper zamieszka w Akademiku i mówi o Erasmusie

Quebonafide, a raczej Kuba Grabowski, zaczyna wszystko od nowa. Mimo, że ciechanowski raper ma...