fot. kadr z klipu

Honor to pierwszy klip od Przemka Fergusona na kanale StoproRap. Jest to też debiut rapera w tym hip-hopowym labelu!

Pomimo licznych wcześniejszych występów w bitwach freestylowych, dopiero po nominacji Maty w akcji #hot16challenge i wyrazistej odpowiedzi Fergusona na to wyzwanie, usłyszała o nim cała Polska. A jak dobra była to szesnastka potwierdza fakt, że niecały miesiąc po opublikowaniu swoich wersów, raper podpisał kontrakt z wytwórnią StoproRap.

Zanim jednak Ferguson postawił pierwszy krok w nowym labelu, w mocnym stylu zamknął swoją dotychczasową działalność. 1 lipca wydał nielegalną EP-kę Dobre ryje, która jest ukłonem w kierunku złotych lat hip-hopu, a przede wszystkim połączeniem błyskotliwych punchlinów Przemka i klasycznych pętli wyprodukowanych przez Kudla.

Do pracy nad nowym materiałem raper z Giżycka znów zaprosił Kudla, który tak jak w poprzednich numerach odpowiada za produkcję. Mix i mastering Honoru to zasługa Babinciego, a klip do tego nagrania stworzył Patryk Semkło.

  • To jest bardzo ważny dzień dla mnie. Honor, to jeden z najważniejszych kawałków, jeśli nie najważniejszy, który wypuściłem. To uwieńczenie tego, co robiłem do tej pory. – mówi o nowym numerze Przemek Ferguson, a także zapowiada – Po Honorze możecie się spodziewać klimatu legalnej płyty Fergusona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here