fot. kadr z klipu "Szok"

4 dni temu na kanale VISIONERS TV na Youtube odbyła się premiera klipu do utworu Szok pochodzącego z nowego albumu Fu, Personality. W niecałe 24 godziny od premiery serwis wystosował oświadczenie, w którym zapowiada prewencyjne ograniczenie zasięgu klipu powołując się na kontrowersyjne treści, które prezentuje. 

W zeszłym tygodniu na kanale VISIONERS TV na Youtube odbyła się premiera klipu Fu do utworu Szok”, pochodzącego z albumu „Personality”, którego premiera odbędzie się tej jesieni. Udany start komunikacji nowego albumu zakłóciły działania serwisu. W ciągu 24 godzin od publikacji przedstawiciele Visioners Label otrzymali informację o ograniczeniu zasięgu klipu ze względu na brutalne treści, propagowanie agresji i przemocy.

Według Fuklip przedstawia brutalny świat, w całej swojej okazałości, bez ściemy i ozdobników. To chciałem uświadomić słuchaczom. To zabawne, że serwis blokuje tak dobrze nakręcony obraz… Cóż, wielu zawsze walczyło, żeby ukryć prawdę„. Kierownictwo Visioners podjęło działania mające na celu zniesienie ograniczeń i wyjaśnia sprawę z Youtubem.

Z tego, co aktualnie widzimy, teledysk można już ponownie obejrzeć w serwisie YouTube.