fot. kadr z filmu

Film „PROCEDER” od dnia premiery (15.11) obejrzało ponad pół miliona widzów, co jest świetnym, ale także zaskakującym wynikiem, na który zapracowało wiele osób. Można już śmiało powiedzieć, że takiego sukcesu prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Jest to wspaniały hołd oddany Ś.P. Tomaszowi Chadzie oraz całemu środowisku hip-hopowemu.

Kto z Was ma w planach wybrać się na seans filmowy?

Przypominamy również, że film w reżyserii Michała Węgrzyna można obejrzeć w ponad 300 europejskich kinach. Kliknij, aby sprawdzić pełną listę miast!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „PROCEDER” – kliknij!

„Proceder” – opis filmu

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Na ekranie: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak.

Film wyprodukowało Global Studio. Reżyseria Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.