fot. @ciociaewaaa_foto

W drugiej połowie 2020 roku będzie niewiele okazji, aby zobaczyć i usłyszeć Słonia na żywo. Raper zdecydował się zmniejszyć ilość koncertów z dwóch bardzo ważnych powodów.

  • Tak, tak – ograniczam koncerty do końca roku, ze względu na problemy zdrowotne i ze względu na to, że muszę tę płytę skończyć. Mieć kurwa czas na to. Bo w momencie, kiedy wyruszę w trasę, to ten tydzień mi się bardzo mocno skraca – już nie mam piątku, bo z reguły w połowie dnia już wyjeżdżamy na koncert do jakiegoś miasta, a w poniedziałek jestem zabity, wypluty jak szmata po tych dwóch koncertach. I nie mam piątku, nie mam poniedziałku, mam wtorek, środę, czwartek do ogarniania, a muszę też mieć życie prywatne i tak dalej. Dlatego, kurwa, raczej ograniczam te koncerty do końca roku i skupiam się na robocie, żeby ją zrobić. – powiedział raper w rozmowie z Mikołajem Kmiecikem dla serwisu rapnews.pl |przeczytaj całość!|.

W lipcu reprezentant WSRH wystąpił trzykrotnie. Kawałki ze swojego repertuaru zagrał w takich miastach, jak: Łódź, Poznań i Katowice. Obserwujcie nasz portal, ponieważ będziemy informować Was na bieżąco o nadchodzących wydarzeniach z udziałem poznańskiego rapera.

A słyszeliście może kawałek „Siedem” od DJ’a Decksa ze zwrotką Słonia? Znajdziecie go na playliście „Uliczny rap” na Spotify. Dodaj ją do swoich ulubionych. Wystarczy kliknąć ❤️.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ