fot. @ciociaewaaa_foto

Wciąż nie wiadomo, co z zapowiadanym projektem „XX GM DVD”, który ma zostać wytłoczony w limitowanym nakładzie 10.000 sztuk. Przedsprzedaż trwa już od 2 miesięcy, ale nadal nie jest znana dokładna data premiery tego wydawnictwa.

Reprezentant Ganja Mafii wydał specjalny komunikat w tej sprawie. Jego treść opublikował w mediach społecznościowych.

 • Mordeczki kochane!
  Sytuacja z DVD jest w dalszym ciągu rozwojowa i na razie nie jestem w stanie podać Wam dokładnej daty premiery. Nie chce dopuścić do kolejnego przełożenia, a wszyscy wiemy, że w dobie epidemii musimy liczyć się z możliwością zaostrzenia sankcji, co dodatkowo utrudni nam pracę. Materiał video jest skończony, foto książka od dawna leży w drukarni. Blokuje nas ciagle materiał audio. Aby skończyć ścieżkę dźwiękową potrzebujemy mieć band na miejscu, w grupie, co jak wiemy na ten moment jest wysoko niezalecane ze względów bezpieczeństwa, a nawet jeśli nie było by, to część muzyków utknęła za granicą. Nie da się ukryć, że ludzie starają się zostać w domach i zawiesić wszelka działalność, jeśli mogą sobie na to pozwolić, co jest rozsądne. Całkiem prawdopodobne, że fala zachorowań jest jeszcze przed nami. Nikt na ten moment nie ma pewności jak sytuacja z koronawirusem potoczy się dalej i jaki będzie mieć wpływ na przemysł muzyczny oraz jego funkcjonowanie.
  Musimy pamiętać, że pracujemy w łańcuchu i każdy pęknięte ogniwo zatrzymuje prace.
  Mam nadzieję, że w najbliższych dniach, będziemy w stanie ustalić terminy, których dotrzymanie będzie możliwe. Jedyne co pozostaje nam wszystkim to cierpliwość. Jeśli ta Ci się wyczerpała, możesz dokonać zwrotu zakupionego w przedsprzedaży DVD.
  Tak szczerze przedstawia się sytuacja. Przepraszam za wszelkie niedogodności i obsuwę. Sprawa DVD jest dla mnie priorytetem i będę informować Was na bieżąco.
  #k4lion #xxgmdvd #czekamy
View this post on Instagram

Mordeczki kochane! Sytuacja z DVD jest w dalszym ciągu rozwojowa i narazie nie jestem w stanie podać Wam dokładnej daty premiery. Nie chce dopuścić do kolejnego przełożenia, a wszyscy wiemy, że w dobie epidemii musimy liczyć się z możliwością zaostrzenia sankcji, co dodatkowo utrudni nam pracę. Materiał video jest skończony, foto książka od dawna leży w drukarni. Blokuje nas ciagle materiał audio. Aby skończyć ścieżkę dźwiękową potrzebujemy mieć band na miejscu, w grupie, co jak wiemy na ten moment jest wysoko niezalecane ze względów bezpieczeństwa, a nawet jeśli nie było by, to część muzyków utknęła za granicą. Nie da się ukryć, że ludzie starają się zostać w domach i zawiesić wszelka działalność, jeśli mogą sobie na to pozwolić, co jest rozsądne. Całkiem prawdopodobne, że fala zachorowań jest jeszcze przed nami. Nikt na ten moment nie ma pewności jak sytuacja z koronawirusem potoczy się dalej i jaki będzie mieć wpływ na przemysł muzyczny oraz jego funkcjonowanie. Musimy pamiętać, że pracujemy w łańcuchu i każdy pęknięte ogniwo zatrzymuje prace. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach, będziemy w stanie ustalić terminy, których dotrzymanie będzie możliwe. Jedyne co pozostaje nam wszystkim to cierpliwość. Jeśli ta Ci się wyczerpała, możesz dokonać zwrotu zakupionego w przedsprzedaży DVD. Tak szczerze przedstawia się sytuacja. Przepraszam za wszelkie niedogodności i obsuwę. Sprawa DVD jest dla mnie priorytetem i będę informować Was na bieżąco. #k4lion #xxgmdvd #czekamy

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ