fot. źródło: @hempgruofficial

“Rajski ogród” – to kolejny singiel promujący nowy album warszawskiej ekipy. Hemp Gru świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Właśnie z tej okazji powstał krążek zatytułowany “Eter”, którego premiera odbędzie się już 9. listopada 2018 roku (tego dnia we Wrocławiu startuje również trasa koncertowa: szczegóły na rapnews.pl!).

Warstwą muzyczną singla zajął się Steez83. Gościnną zwrotkę dograł Oskar.

Album Hemp Gru “Eter” dla wielu odbiorców może być sporym zeskoczeniem. Bilon, Wilku, Żary i Szwed SWD odrzucają stereotypowe szablony i odważnie kreują hip-hopową rzeczywistość. Reprezentanci Warszawy przygotowali dla fanów to, za czym ci tęsknili najbardziej – wyrazisty przekaz, szczere i zapadające w pamięć teksty oraz brzmienie na światowym poziomie. Za produkcję i realizację krążka odpowiada Szwed SWD, a gościnnie w utworach pojawią się czołowi przedstawiciele sceny hip-hop (ksywki gości zespół będzie sukcesywnie prezentować na swoich profilach FB oraz Instagram). Mixem i masterem materiału zajął się rezydujący w Los Angeles Rafał Smoleń. Szata graficzna projektu to dzieło Oskara Podolskiego, a autorem zdjęć do poligrafii jest Paweł Fabiański.

Premiera płyty “Eter” pokrywa się z XX-ciem istnienia zespołu Hemp Gru. Istotą tego wyjątkowego jubileuszu będzie trasa koncertowa HG XX ETER obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

Album można zamawiać na hempszop.pl

Tracklista:
CD1
1. Intro
2. Eter
3. Waluta ft. Kaczy, Włodi
4. Klepsydra
5. Życie Warszawy 2
6. Skit “Young Pipa”
7. Fake MC ft. DJ Cider
8. Bomba
9. Wizja Przyszłości
10. HH2k18
11. Zmiana
12. Wódka ft. DJ Cider
13. Zaprogramowani
14. Kto?
15. Gangster
16. Człowiek nie robot ft. Junior Stress
17. Rajski Ogród
18. Mały Wielki Człowiek ft. O.S.T.R., Patrycja Markowska
19. Płonąca Twierdza
20. Ma-Tematyka ft. Dudek P56, Kafar Dixon37
21. Outro – Love

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ