fot. mat. pras.

W sieci dostępny jest już audiosingiel „Kraina niedzielnych bohaterów” Młodego z Heavy Mental. To ostatni zwiastun przed premierą płyty artysty. Raper niedawno zapowiedział wspólny numer z KRS-One’em. Teledysk do tego utworu ukaże się już w przyszłym tygodniu, równolegle z krążkiem Młodego.

„Kraina niedzielnych bohaterów” – tak zatytułowany jest numer Młodego, który dziś (12.11) trafił na MaxFloRecTV. Singiel jest bezpośrednią zapowiedzią nadchodzącego albumu „Lekcja WOS-u”. Cuty do premierowego utworu dorzucili Returnersi.

Dokładnie za tydzień, czyli 19.11, zaplanowana jest premiera płyty „Lekcja WOS-u”. Wydawnictwo ukaże się wyłącznie w formie cyfrowej. Wśród zaproszonych do udziału w nagraniach krążka znaleźli się tacy goście, jak: Kuba Knap, Aicha, Hades, Biak oraz KRS-One. Wideoklip do utworu z udziałem The Teacha pojawi się w sieci w dniu premiery albumu. Singiel dostępny będzie z pewnością także na tej playliście: https://bit.ly/33H88Lw.

Od kilku dni w sieci można znaleźć najnowszy krążek KRS-One’a pt. „Street Light”. Młody wyprodukował na tę płytę 3 z 12 bitów. Stał się tym samym głównym jej producentem, podobnie jak przy okazji poprzedniego wydawnictwa amerykańskiego rapera.