fot. kadr z klipu

W sieci pojawił się premierowy klip od duetu: Rest/Kafar. Tym razem warszawscy raperzy zaprezentowali „Sztorm”, do którego dograli się Kali oraz Polska Wersja, czyli Jano i Hinol. O warstwę muzyczną zadbał RX, natomiast klip to dzieło ML Filmz.

„BSNT” – to album, którego powstanie Rest i Kafar rozważali już od czasów klasycznego „Od Zawsze Na Zawsze” Dixon37. Współpraca przychodzi obu artystom w sposób naturalny – panowie świetnie rozumieją się muzycznie i obaj obracają się w podobnej estetyce mocnych, chwytliwych bitów. Efektem połączonych sił Kafara i Resta jest spójna, dopracowana płyta, poruszająca życiowe tematy bliskie im obu. Zapowiadany kilkukrotnie krążek to pozycja obowiązkowa dla każdego fana ulicznego rapu spod szyldu Dix37.

Premiera albumu została przesunięta o 3 tygodnie. Nieaktualną datą jest 10.05, bowiem krążek na sklepowych półkach pojawi się 31 maja. W tym dniu, odbędzie się także spotkanie z twórcami, które będzie miało miejsce w warszawskim Serum Sklepie (18:00-20:00).

Tracklista…

Rest i Kafar na pewno sporo czasu poświęcili na zaproszenie gości, ponieważ będzie ich aż… 35! Nie tylko liczba robi wrażenie, ale również jakość. Na „BSNT” pojawią się utalentowani młodzi raperzy, a także „stara gwardia” na czele z ZIP Składem i Mor W.A. Dopełnieniem będą klimatyczne wokale zarejestrowane przez Kamilę Jakończuk oraz Mioda z zespołu Jamal.

Tracklista:
1. Intro prod. Flame
2. Na wyciągnięcie ręki prod. Kriso NON; scr. DJ Gondek
3. Słowa co pomogą Ci iść dalej ft. Małach/Rufuz; prod. Tune Seeker
4. Brak tchu ft. Miodu (Jamal); prod. El Bajto
5. Sztorm ft. Kali, Polska Wersja: Jano, Hinol; prod. RX; scr. DJ Gondek
6. Resztę zarobimy prod. Tune Seeker
7. Gdzie? prod. Flame
8. Nowy tlen ft. Kamila Jakończuk; prod. Gibbs
9. Czas ft. ZIP Skład: Pono, Ward, Koras, Sokół, Fu, Jaźwa, Felipe, Mieron); prod. Czaha
10. W punkt prod. RX; scr. DJ Gondek
11. Nie pytam dlaczego ft. TPS ZDR; prod. Czaha
12. Uwierz mi na słowo prod. El Bajto
13. Bez odwrotu ft. Dudek P56, Kamila Jakończuk; prod. Flame
14. Drzwi prod. Sakier
15. Style ft. Frosti Rege, Dedis, Kacper Hta, Kaczor BRS, Michrus, Zbuku, Ero, Mor W.A: Wigor, Łyskacz, Peper, BRZ, Nizioł, KPSN, Śliwa, Siuwax, Ostry Bezimienni, Hukos, Jongmen; prod. Poszwixxx
16. Outro prod. Macios