fot. kadr z klipu

W maju br., Major SPZ wypuścił najnowszy album. Po świetnie przyjętym legalnym debiucie „TOWAR”, nadszedł czas na kolejny rozdział w jego karierze, czyli „LUSTRO”.

Premierowym klipem promującym to wydawnictwo jest „ZS-Y”, do którego warstwę muzyczną przygotował DJ Frodo, natomiast gościnnie pojawił się Kazior. Obraz przygotowała ekipa Wiadomo Films.

Muzycznie album wyprzedza swojego poprzednika. Przepełniony jest mocnym i świeżym brzmieniem, który nadali mu następujący producenci: Matheo, Newlight$, Kubi Producent, Ślimak, DJ Frodo oraz Young Veteran$. Liryka Majora świetnie komponuje się z warstwą muzyczną, pozostając przy mocnych i treściwych słowach charakterystycznych dla artysty, za które kochają go jego fani.

Nagrania zostały zrealizowane w kilku miejscach: Wiadomo Studio, Studio Stoprocent, DdoE Records i Rapido Studio, natomiast mix i mastering albumu to dzieło: Marka Dulewicza Embryo Nagrania, Julasa i Ślimaka. Oprawą graficzną albumu zajął się Filop.

Lustro zmienia czasoprzestrzeń, materializm kontra wnętrze

Na albumie również nie zabrakło gości, którzy wsparli Majora wokalnie. Wśród nich: Paluch, Słoń WSRH, Głowa PMM, Kazior, Sawa, Kabe, DJ Twister oraz Ślimak.

Tracklista:
1. Intro
2. Lecę
3. Kamikaze
4. Warto? ft. Głowa PMM
5. Łatwo się mówi
6. Krea7orzy ft. Kabe
7. Odkurzacz 2
8. Lustro
9. ZS-Y ft. Kazior
10. Esencja życia ft. Słoń
11. Krótka chwila
12. Szanuj się ft. Paluch, Ślimak
13. Zajaweczka

Album dostępny we wszystkich salonach sieci Empik oraz na preorder.pl.