fot. kadr z klipu

We wtorek, 4.12, na MaxFloRecTV trafiła kolejna odsłona albumu „Czerń i biel” Kleszcza. Raper zaprezentował już 11. pozycję ze swojego solowego wydawnictwa. Teledysk towarzyszący utworowi „Martwy dom” zrealizowała grupa filmowa Tworzywo.

W wideoklipie przedstawiono historię miłosną osadzoną w odległej przeszłości. Wśród powracających duchów bohaterów pojawia się Kleszcz z przyszłości. Zdjęcia do klipu powstały w Pałacu w Nakle Śląskim.

Produkcją numeru „Martwy dom” zajął się Greg/Miliony Decybeli, skrecze dorzucił DJ Geto. Miks i mastering tego utworu, jak i całej płyty odbył się w kultowym MaxFloStudiu w Katowicach.

„Czerń i biel” to 3. w karierze, ale 1. solowy album Kleszcza. Płyta ukazała się 14 września br. nakładem MaxFloRec. Krążek dostępny jest m.in. w sklepach sieci Empik w całej Polsce, a także na maxflosklep.pl.

Najnowszy krążek Kleszcza zawiera 13 premierowych utworów. Do pełnego odsłuchu krążka na MaxFloRecTV pozostały zatem jeszcze 2 publikacje. Aby ich nie przegapić oraz być na bieżąco z każdą premierą spod szyldu MaxFloRec, polecamy śledzić nasz serwis i subskrybować kanał na YT (kliknij tutaj! aby rozpocząć subskrypcję).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)