fot. mat. pras.

„KARMAGEDON” – najnowszy album TEDE i Sir Mich – poszerzony o dwa dodatkowe, niepublikowane nigdzie indziej utwory, od dziś dostępny w TIDAL.

Tylko w TIDAL niemała gratka dla fanów polskiego rapu. Już dziś można odsłuchać najnowszy album TEDE, jednego z najbardziej znanych artystów tego gatunku muzyki. Długo wyczekiwana płyta powstała przy współpracy z producentem Sir Mich’em.

„KARMAGEDON” zawiera 17 utworów, w tym dwa („Mamorotrap” i „Inbox”) dostępne ekskluzywnie dla użytkowników platformy TIDAL.

„Karma wraca. Będzie bolało i to tak serio bardzo…”. Takimi słowami określa nowy album TEDE. Możemy więc spodziewać się energetycznej bomby muzycznej, która na pewno odbije się na rynku szerokim echem.

Płyta dostępna jest na stronie: tidal.com

TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 60 milionów utworów i 240 000 wysokiej jakości wideo, w tym podcasty, wywiady, tysiące playlist i program odkrywania młodych artystów TIDAL Rising. TIDAL dostępny jest w wersjach Premium i HiFi – która udostępnia nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.
Facebook: www.facebook.com/TIDALPolska
Instagram: www.instagram.com/tidal_polska