Nowość od Bejfa!

Na MaxFloRecTV pojawił się nowy mashup.

543434343

Wideo towarzyszy utworowi, którego na pewno nie zabraknie podczas tegorocznego Hip Hop Kempu. Na jednej ze scen w Hradec Králové zagrają raperzy MaxFloRec, Bejf i Skorup. Sprawdź nowy singiel pierwszego z nich!

Zawód człowiek” to już czwarty singiel odsłaniający karty życia Bejfa. Utwór promuje „Synekurę”, debiutancki album rapera na legalnym rynku fonograficznym. W sklepach krążek dostępny jest od początku czerwca br.

Za realizację mashupu odpowiada Adam Szulecki z Addictive Videos. Autorem bitu jest Frose, autorem tekstu – oczywiście sam Bejf.

Utwór „Zawód człowiek” jest jedną z propozycji muzycznych, którą debiutant MaxFloRec przygotował na (drugi już w swojej karierze) występ na Hip Hop Kempie. W Hradec Králové po raz kolejny pojawi się też Skorup. Artyści wystąpią prawdopodobnie pierwszego dnia festiwalu, czyli 18.08. Szczegółowy line-up nie jest jednak jeszcze znany.

Więcej szczegółów szukajcie już niebawem na Fan Page’u Bejfa (WEJDŹ!) i Skorupa (WEJDŹ!) na Facebooku.

Dodajmy, że raperzy zagrają w towarzystwie swoich producentów: u boku Bejfa pojawi się Frose, ze Skorupem zagrają JazBrothers. Panowie pojawią się na scenie Chapeau Rouge Corner Stage. Tej samej, na której zaprezentują się również: Sensi, Metrowy i DJ HWR. Artyści przyjadą na zaproszenie DJ-a Rezume ze słowackiej grupy hip-hopowej Strana Východná.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ